logot180w

larunbata /2014/02/22/ vitoria-gasteiz

Nuevo Contemporáneo
Eskola magistrala / tailerra / Kontzertua
Continuum III
10:00 - 13:00
Luis Aramburu Musika Eskola

Yolanda Uriz
Soinu instalazio interaktiboa
Kulunka
22.02.2014 - 02.03.2014
Montehermoso kulturunea

José Manuel Berenguer
Kontzertua
On nothing
18:00
Luis Aramburu Musika Eskola

Ilma Ensemble
Kontzertua
Vox Balaenae
19:00
Luis Aramburu Musika Eskola

Mintzaldi irekia
soinuduna, entzungarria eta bitartekotza I
20:00
Jose Manuel Berenguer + partehartzaile artistak
Luis Aramburu Musika Eskola

larunbata /204/03/22/ amurrio

Relentless
Artur Vidal eta Sebastian Branche
Kontzertua
No escuches a los saxos
12.30
Udalako plaza eta inguruak

Edu Comelles
Tailerra
La escucha atenta
10:00
Amurrioko kultur etxea

Itziar Markiegi
Kontzertua
Jana jan
18:00
Amurrioko antzokia

Electric Landscapes of Rebellion
Antony Maubert eta Edith Alonso
Soinu performance
Act-son
18:00
Amurrioko antzokia

Mintzaldi irekia
soinuduna, entzungarria eta bitartekotza II
20:00
Jose Maldonado, Ainara LeGardon + partehartzaile artistak
Amurrioko antzokia


larunbata /2014/04/22/ alegría-dulantzi

Turukutupa
Instalazio interaktiboa
Reziklonk
12:00-14:00
Alegría-Dulantziko udal plaza

Colectivo Malab
Soinu instalazioa
La palabra
Duración. Sábado 12 de abril
Alegría-Dulantziko Kultur Etxea

Proyecto Hélade
Kontzertua
Principio de Incertidumbre
18:00
Alegría-Dulantziko Kultur Etxea

José María Pastor Sánchez
Kontzertua
Salsif Bromen #006#
19:00
Alegría-Dulantziko Kultur Etxea

Mintzaldi irekia
soinuduna, entzungarria eta bitartekotza III
20:00
Laboratorio KLEM: Iñigo Ibaibarriaga + Partehartzaile artistak
Alegría-Dulantziko Kultur Etxea


larunbata /014/05/24/ vitoria-gasteiz

Luis Tabuenca
Tailerra
Escuchar
10:00- 13:00
Luis Aramburu Musika Eskola

Smash Ensemble
Kontzertua
Nueva complejidad = eterna naturaleza humana
12:00
Luis Aramburu Musika Eskola

La sonidera
Radio-performancea
Caben todos los ruidos
18:00
Luis Aramburu Musika Eskola

Espacio Sinkro
piano, percusioa, elektronika eta dantza
Proyecto ENE1
19:00
Luis Aramburu Musika Eskola

Mintzaldi irekia
soinuduna, entzungarria eta bitartekotza IV
20:00
Partehartzaile artistak eta gonbidatua
Luis Aramburu Musika Eskola